Jak uwieść swojego partnera

czyli jak wniknąć w umysł mężczyzny

Gdy zależy mu na Tobie


Gdy facetowi zależy, okaże Ci toObojętność faceta wcale nie jest dobrym znakiem i bodźcem do zdobywania go.

Każda kobieta powinna przyswoić zasadę, iż kiedy facetowi naprawdę zależy na jakiejś kobiecie, daje jej  to wówczas do zrozumienia.

Tu nie ma nic do dodania. Chłód i obojętność nie wróżą niczego dobrego. Co wówczas robi taki mężczyzna, mężczyzna, który oszalał na Twoim punkcie, mimo że z nim nie spałaś? Przed wszystkim szuka kontaktów z Tobą. Po pierwsze dzwoni i esemesuje. Po drugie z pewnością będzie chciał poznać środowisko w którym bywasz. Bez wątpienia też będzie pragnął przedstawić Ciebie swoim znajomym. Mężczyzna w takim stadium zauroczenia tęskni za jakimkolwiek kontaktem z Tobą.

Chce być blisko w jakiejkolwiek formie, pragnie Cię dotykać, przytulać się i gdy w końcu wyrazisz chęć zaproszenia go do siebie na noc, przystanie na to z rozkoszą. Ale najpierw mój droga powinnaś pozwolić takiemu mężczyźnie na zdobywanie siebie. To ich kreci, napędza, jest motorem ich działań. Mężczyznom zdobywanie czegoś, na czym im naprawdę zależy sprawia ogromną frajdę i należy mu tą frajdę zapewnić. Gorzej, gdy kobieta mówi sobie coś i źle zinterpretuje słowa faceta, na którym jej zależy.

On myśli, iż jest  to tylko przyjaźń, w jej chorej wyobraźni zaś to już kochanie.

Co innego, gdy obojga przyjaciół dopadnie strzała amora i nagle zaczynają widzieć w sobie pociągającą kobietę i interesującego mężczyznę. Jeśli facet, Twój przyjaciel, do którego coś poczułaś powiedział, że nie chce czegoś więcej, to znak, że ni pobadasz mu się jako kobieta, że nie ma chemii. Słowa o tym, że nie chce się psuć przyjaźni to zwykłe kłamstwo. Jeśli na kimś nam naprawdę zależy nic nas nie powstrzyma, żadna przyjaźń, mury i inne przeszkody. Człowiek pragnie tylko jednego ? wtulić się w kochaną osobę i zespolić się z nią na wieczność.

Jeśli natomiast podobasz się facetowi, ale jego sytuacja osobista nie pozwala mu się teraz z Tobą spotykać, z pewnością Cię o tym poinformuje. To znak, że naprawdę mu na Tobie zależy i pragnie czegoś więcej od Ciebie. Jest nadzieja na udany związek, kto wie. Gdybyś mu zniknęła z horyzontu byłoby to niepowetowaną stratą. Teraz sytuacją jest klarowna, zaś facet okazał się uczciwym, co z pewnością doda mu w oczach kobiety dużego plusa.

Dodaj swój komentarz